Paź 04 2012

Kobiecy alkohol czy może alkohol dla kobiet?

Opublikował o 07:41 w kategorii Bez kategorii

Czy kobieta musi pić wódkę na równi z facetami. Upajać się dużymi kieliszkami przechylanymi wprost do gardła, a później czuć cały wieczór, że tak naprawdę on wcale jej nie smakuje? Albo zapijać gorzkie, mocne piwa z puszki tylko po to by później oglądać swój duży brzuch piwny?

Kategoryczne nie! To, że kobieta ma ochotę na bardziej wyszukane smaki nie znaczy wcale że jest sfeminizowana i nie zna się na alkoholu.

Mało tego jest wiele sposobów by uprzyjemnić sobie jego kosztowanie.

Piwo

Na rynku występują typowe kobiece piwa o różnych smakach: malinowym, jabłkowym, imbirowym itp. Są zazwyczaj troszkę mnie obdarzone procentami, ale dla kobiet to nie stanowi jakiegoś większego problemu. W końcu nie zależy nam zazwyczaj na upijaniu się do nieprzytomności. Dla pań , którym z jakiegoś powodu nie zasmakowały jest jeszcze jedno wyjście. Piwo tradycyjne ale z dodatkami..To takich dodatków można zaliczyć różne soki (zazwyczaj te do rozcieńczenia): malinowe, imbirowe, właściwie każdy smak jest dowolny. Dobrym wariantem jest również piwo.. uwaga ze sprite’m. Troszkę tańsza alternatywa dla smakowych piw i chyba bardziej neutralna od ciężkich, słodkich soków.

Wódka

Najłatwiejszym wyjściem jest po prostu niepicie wódki z kieliszków ale w formie drinków. Wybór różnych połączeń wódki z innymi płynnymi składnikami jest cała masa. A przy okazji możemy nacieszyć nasze oczy pięknymi kolorami, kolorowymi szklaneczkami, słomkami.

Oprócz przyrządzania własnych kompozycji mamy także do wyboru smakowe drinki w butelkach. Takie drinki są gotowe, przez co nie musimy kupować różnych składników. Wystarczy pójść do sklepu i już. Wybór nie jest może tak duży jak w przypadku piw ale dla każdego coś się znajdzie. Dla tych kobiet, które jednak chciały by spróbować jeszcze coś innego proponujemy np. spróbować jakiś domowych przepisów np. na cytrynówkę (czyli spirytus z cytrynami). Skład może groźnie brzmi ale smak cytrynówki jest naprawdę przyjemny i delikatny. Wspaniale delikatną alternatywą jest także drink malibu.

Likiery

Ten rodzaj alkoholu również powinien sprawdzić się u pań. Atrakcją mogą być nie tylko jego różne smaki ale i fakt, że takie likiery możemy przygotować same. Przepisów na różne likiery jest wiele od wiśniówki, po orzechówki, czereśniówki itd. Przepisy można znaleźć bardzo łatwo w internecie.

Kobietom nie poleca się raczej koniaku, whisky i innych ciężkich alkoholi. Oczywiście znają się zapewne zwolenniczki tego trunku ale na ogół ten typ alkoholu raczej preferują mężczyźni.

Brak odpowiedzi

Trackback URI | Comments RSS

Wpisz Odpowiedź