Lut 10 2012

Nowy Plan B Ballantine`sa

Opublikował o 12:29 w kategorii Ciekawostki

Ballantine`sZałożeniem Planu B jest bardzo specyficzny sposób postrzegania świata i funkcjonowania w nim. Przede wszystkim chodzi tu o pewność siebie, własny, oryginalny styl i niebanalną osobowość.


Pielęgnuj własną kreatywność, daj ujście swojej nieograniczonej wyobraźni i zarażaj swoimi pomysłami innych. Pokaż im ciekawszy sposób patrzenia na rzeczywistość.
Plan B nie jest dla wszystkich, jednak niebanalne osoby mogą stać się inspiracją do działania także tych, którzy zatopili się już w swojej codziennej rutynie. Pokaż innym że masz plan na to, jak zrobić wrażenie! Oto opis kampanii marki Ballantine`s.
Niedawno Streaming Tank, czyli jeden ze światowych liderów w przesyłaniu filmów wideo na żywo, poproszony został o wzięcie udziału w kampanii Planu B. Chodziło o przygotowanie live streamów.
Dzięki temu przedsięwzięciu, każdy mógł zobaczyć jak wgląda dzień artysty tatuatora. Dzięki specjalnemu ustawieniu kamery, można obserwować wszystko z tej samej perspektywy co on.
Nagrano trzy filmiki. W pierwszym z nich udział wziął tatuator z Paryża, imieniem Karl. Widzowie nie tylko mieli możliwość obserwowania go przy pracy, ale także bezpośredniego porozmawiania z nim.
A to wszystko dzięki kamerze umieszczonej na głowie tatuażysty. Oglądający uzyskali tym samym dokładnie taki sam obraz, jaki rejestrowały oczy Karla. Dodatkowo w pobliżu znajdował operator wraz z kamerą, który robił zbliżenia i zatrzymywał ciekawsze ujęcia.
Obraz uzyskany z obydwu kamer był przesyłany w czasie rzeczywistym do okna odtwarzającego filmik na oficjalnej stronie Ballantine`sa na Facebooku.

Brak odpowiedzi

Trackback URI | Comments RSS

Wpisz Odpowiedź