sty 08 2013

Wyborowe smaki

Opublikował o 14:07 w kategorii Ciekawostki,Typy alkoholi

Wyborowa S.A  słynie z produkcji wyjątkowego, czystego alkoholu. Jest jedną z największych i najstarszych firm sektora spirytusowego w Polsce. Powstaje w gorzelni w Poznaniu. Wódka ta ceniona jest przez Polaków, jak i obcokrajowców. Z racji swojej ogromnej popularności, producenci postanowili urozmaicić miłośnikom Wyborowej wybór i stworzyli wódki smakowe.

Na rynku jest wiele wódek smakowych, od wiśniówki,  przez cytrynówki, po grejfrutówki. Jednak takie smaki, jakie zaproponowała Wyborowa są rzadko spotykane. Cztery warianty smaków  wyróżniają się nowoczesną recepturą. Smaki Świata to połączenie mocnej wódki spirytusowej i ciekawych owoców. Zawartość procentowa alkoholu to 30%. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za czystą, a lubią kolorowe wódki i są chętni do odkrywania nowych smaków. Mango, Mojito, Cytrus i Imbir – każdy najdzie smak, który go zainspiruje.

wyborowa smakowa

Mango Splash

Lody o smaku mango, desery tak, ale wódka? Sprawdźcie sami. W połączeniu z sokiem żurawinowym lub pomarańczowym i dużą ilością lodu  orzeźwi i doda „powera” do dalszej zabawy. Ten wariant ustrzeli serce nie jeden pani. Pachnie słodko, delikatnie. W smaku jednak jest dość mocna. Trzeba pamiętać, że to nie jest nalewka tylko wódka smakowa na bazie spirytusu. Dostępna na rynku w butelce 0,2 l i 0,5 l.

Lime&Mint

W tym wariancie smak jest bardziej klasyczny. Pewnie większość miała okazję skosztować kultowego drinka Mojito, a jeżeli nie to na pewno o nim wszyscy słyszeli. Świeży drink na bazie mięty i limonki, a to wszystko w połączeniu z wódką Wyborową i oczywiście z lodem. Największą zaletą tego smaku jest to, że mięta nie smakuje jak mentol, tylko jak prawdziwa mięta z ogródka.

Citrus Squeeze

To wódka połączona z  miksem owoców cytrusowych – grejpfrut, pomarańcza i cytryna. Brzmi zachęcająco? Tak, a smakuje rozgrzewająco.  To smak specjalnie dla tych, którzy lubią kwaśne owoce. Idealnie pije się ją w formie shotów, można także wypróbować ją pijąc w formie drinka.

Ginger Bite

Imbirowy smak zazwyczaj kojarzy się z z piwem lub herbatą. Wódka z imbirem to niespotykany smak. Imbir nadaje orientalnego smaku wódce. Jest to najbardziej innowacyjny smak, był największą zagadką producentów. Zaryzykowali i stworzyli pełen wyrazu, najlepiej prosperujący smak z gamy nowej Wyborowej. Wódka jest słodka, idealnie będzie się komponować z przekąskami. Można również stworzyć z niej drink.

Wszystkie nowości Wyborowej stworzone są z myślą o młodych ludziach, którzy szukają nowych imprezowych smaków. Smaki Świata są również skierowane do tych bardziej doświadczonych konsumentów, którzy będą mieli okazję skosztować nowoczesnego połączenia wariacji, które rozbudzą kubki smakowe każdego, niezależnie od wieku, smakosza.

źródło: http://www.wyborowa.pl/

 

Brak odpowiedzi

Trackback URI | Comments RSS

Wpisz Odpowiedź