lip 25 2011

Butelka Ballantine`sa

Opublikował o 09:17 w kategorii Ciekawostki

Najlepsze marki prócz swojego charakterystycznego smaku i niezmiennie najwyższej jakości, posiadają jeszcze jeden element, który staje się ich wizytówką. Mam na myśli opakowanie. W przypadku alkoholi będzie to oczywiście charakterystyczna butelka oraz etykieta i logo.

Jednym z najbardziej znanych tego typu duetów jest produkt Ballantine`s Finest, czyli niepowtarzalny smak i oryginalna kwadratowa butelka.

Nierzadko zaskoczeniem dla fanów Ballantine`sa jest fakt, że najdroższe, starsze roczniki, czyli whisky siedemnasto-, dwudziestojedno- i trzydziestoletnia sprzedawana jest w tradycyjnych butelkach, o podstawie koła.

Ballantine`s Finest zaistniał na rynku także w emitowanych edycjach, które miały zachęcić imprezowiczów do zakupienia właśnie tej whisky. Co więcej, już sama butelka ma charakter imprezowy ponieważ reaguje na muzykę!

Projektem nietypowej butelki Ballantine`sa pochwalić może się The Core, londyńska agencja, która brała udział w kampanii Ballantine’s Finest – Listen to Your Beat. Niestety produkt tej limitowanej serii nie był dostępny w sprzedaży detalicznej. Można go było jedynie zobaczyć wybierając się do najlepszych klubów.

Ta imprezowa, ciemnoniebieska butelka posiada etykietę elektroluminescencyjną, która zasilana jest bateriami lub poprzez sieć elektryczną. Na etykiecie znajduje się coś na kształt equalizera, który pulsuje w rytm każdego beatu. A tak to działa:

http://www.youtube.com/watch?v=KrI2DMLfsDo

Swego czasu również firma Diesel zamieszała z Ballantine`sem tworząc specjalną serię butelek z jeansowym wdziankiem.

Brak odpowiedzi

Trackback URI | Comments RSS

Wpisz Odpowiedź