lis 19 2011

Co zrobiłbyś, gdyby okazało się, że zostałeś spadkobiercą George Ballantinesa?

Opublikował o 12:43 w kategorii Ciekawostki

Konkurs idealny dla fanów marki Ballantine`s. Szczególnie tych, z „otwartą głową” i nieposiadających żadnych zahamować w snuciu najbardziej nawet nieprawdopodobnych marzeń.

Od 1 października tego roku, do 14 stycznia 2012, trwa akcja pod tytułem „Dzielimy spadek po George’u Ballantine”. Studniowa akcja promocyjna marki Ballantines posiada pulę nagrod wysokości stu tysięcy złotych. Każdy może wziąć udział w konkursie odpowiadając na pytanie: Co zrobisz z wygraną?”.

Autor najciekawszej odpowiedzi dnia otrzymuje nagrodę wysokości tysięca złotych. Co robić, aby zostać spadkobiercą? Należy kupić butelkę (dowolnej pojemności) Ballantine`s Finest i koniecznie zachować paragon będący dowodem zakupu.

Teraz należy wykazać się kreatywnością i stworzyć stu sześćdziesięciu znakową wypowiedź, w której przekonany jury konkursu, że to właśnie my powinniśmy zostać spadkobiercami. Ograniczenie ilościowe uzależnione jest od faktu, że odpowiedź na pytanie należy wysłać smsem. Możliwe jest również skorzystanie z formularza, który znajduje się na stronie konkursu, a także oficjalnym fanpage`u na Facebooku („Ballantines w Polsce” ).

Wzorem dla konkursowiczów, na kreatywny pomysł na życie, w zamyśle organizatorów ma być sam George Ballantine. Syn zwykłaego farmera, który zakładając w 1827 roku niewielki sklepik, dał początek historii jednej z najbardziej znanych marek w dzisiejszych czasach.

Marka Ballantine`s to obecnie zdecydowany lider wśród dostepnych w Polsce whisky. Również znany degustator Jim Murray wytypował te właśnie markę na zwycięsce organizowanego przez siebie, prestiżowego przeglądu Whisky Bible w roku 2009, 2010 i 2011.

Brak odpowiedzi

Trackback URI | Comments RSS

Wpisz Odpowiedź